Regnum Golf and Country Club, huzurlu ve güzel ortamı ve modern tesisleri ile özel etkinliklerinize ev sahipliği yapacak muhteşem bir Club House’a (Kulüp Binası) sahiptir.
Dünya çapında şefler, yerel ve uluslararası markaları sunan kafe/bar, yüzme havuzlu muhteşem teras, fitness, doğal ürünler mağazası ve dopdolu bir pro shop. Bodrum’da golf’un keyfini Regnum’un hizmet ve misafirperverliği ayrıcalığıyla yaşayın.

RESTORAN

Bodrum Golf Restaurant

Regnum Baş Şef’inin öncülüğünde mükemmel servis ve mutfağı ile ünlenmiş Regnum Golf & Country Club Bodrum, yöredeki en iyi yemek mekânı olarak tanınmıştır. Restoran en iyi geleneksel Türk mutfağı yanı sıra Asya ve Avrupa yemeklerinden oluşan zengin çeşitlilik sunmaktadır. Daha hafif bir yemek tercih ederseniz çeşitli atıştırmalıklar her zaman mevcuttur. Restoran arkadaşlarınızla dinlenmek için ideal bir mekandır ayrıca öğle yemeği için de mükemmel ve eşsiz bir buluşma yeridir.

BAR

Cafe / Bar restoranın yanında yer almaktadır, böylelikle kulüp binasının (Club House’un) rahat ortamında oturmak veya terasta güneşin keyfine çıkarmak arasında tercih yapabilirsiniz. Çok çeşitli Türk ve yabancı şaraplar ve alkollü içecekler sunulmaktadır. Eşsiz bir ortamda hem sosyal hem iş amaçlı özel etkinlikler ve düğün veya diğer yıldönümü kutlamaları için ideal tesisler mevcuttur. Tesislerde restoran ve terasta 50-100 kişi ağırlanabilmektedir. Söz konusu alan seçkin uluslararası otel ortakları ile dışarıdan sunulan catering hizmeti ile daha büyük kapasitedeki organizasyonlar için hizmet verebilmektedir.

Bodrum Golf Bar

HAVUZ

Golf in Bodrum, Pool

Kulüp binasının (Club House’un) önündeki açık yüzme havuzu ve güneşlenme alanı, güneşlenmek ve dinlenmek için harika bir imkân sunmaktadır. Duş, sabun ve şampuan, havlu, terlik ve giyinme odası mevcuttur. Havuz alanı ve teras, golf sahasına ve çam ve zeytinlik ağaçlarında oluşan yeşilliğe bakmaktadır. Havuz kenarında huzurlu bir ortamda içkinizi keyifle yudumlayın.

PROSHOP

Çeşitli golf sopaları, çanta ve toplar, kepler, güneş gözlükleri, ayakkabı, giyim ve daha fazlası ihtiyaçlarınız için golf alanında önde gelen markalar Pro Shop’ta . Pro Shop 12 ay boyunca 7-18 saatleri arasında her gün açıktır.

Golf in Bodrum Proshop

DOĞAL ÜRÜNLER MAĞAZASI

Golf in Bodrum, Natural Products

Gold sahası çam ve zeytin ağaçları ile çevrelenmiştir. Bu ağaçlardan üretilen Regnum zeytinyağı ödüle layık görülmüştür. Regnum bahçelerinde yetişen sebze, meyve ve baharatlar bu mağazada satışa sunulmaktadır.

FITNESS

Regnum Golf & Country Club Bodrum kulüp binasında (Club House’da) fitness odası da mevcuttur. Burayı golf öncesi veya sonrası zamanlarınızda egzersiz yapmak için kullanabilirsiniz. Duş, sabun ve şampuan, havlu, terlik ve giyinme odasının hepsi mevcuttur.

Golf in Bodrum, Fitness

BASKETBOL

Golf in Bodrum, Basketball

Regnum Golf & Country Club Bodrum’da basketçiler için açık hava basketbol sahası mevcuttur. Ayrıca duşunuzu ihtiyacınız olabilecek tüm malzemelerin sunulduğu Kulüp binasında (Club House’da) alabiliriniz.

TENİS

Regnum Golf & Country Club Bodrum’da tenis severler için 2 adet açık hava tenis kortu bulunmaktadır. Ayrıca duşunuzu ihtiyacınız olabilecek tüm malzemelerin sunulduğu Kulüp binasında (Club House’da) alabiliriniz.

Golf in Bodrum, Tennis

MEKAN KİRALAMA / ORGANİZASYONLAR

Golf in Bodrum, Event

Parkur, kulüp binası (Club House) ve açık yüzme havuzu düzenleyeceğiniz etkinlikler için farklı seçenekler sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için: reservation@regnumgolfcountry.com.tr

Menu